Caritas-Lviv

Неділя, 01 21st

Last updateпн., 27 лист. 2017 10pm

Допомога соціально незахищеним дітям Львова

Проект «Допомога соціальнонезахищеним дітям м.Львова»

Дошкільний заклад благодійного фонду «Карітас-Львів УГКЦ» опікується дітками від 3-х до 6-ти років. Це діти з багатодітних, малозабезпечених  або з «кризових родин». Зазвичай батьки чи опікуни з різних причин не можуть самостійно забезпечити дитині повноцінний розвиток.

У нас для них створено належні умови перебування. Діти мають чотири разове харчування, медичний догляд, дозвілля дітей спрямоване на фізичний та духовний розвиток. Їх навчають танців, гри на сопілці, ліпнини, живопису та аплікації.

Наша мета - опіка та виховання дітей, підтримка родин, що опинились у складних життєвих обставинах, збереження цілості сімї.   

 Наша адреса: м. Львів, вул. К. Левицького, 111, телефон 276-76-37

{mosmap  width='700'|height='400'|lat='49.830052'|lon='24.050421'|zoom='15'|text='вул. К. Левицького, 111'|tooltip='Львів'|marker='1'}

Карітас Львова відвідали байкери з Польщі

Категорія: Допомога дітям м. Львова Lyubomyra Burka
Перегляди: 242

3 червня до дітей, якими опікується БФ «Карітас-Львів УГКЦ» (вул. Костя Левицького), приїхали з гуманітарною акцією польські байкери, які створили для дітей неймовірно емоційне свято і передали допомогу від друзів з Польщі. Діти мали можливість відчути себе мотоциклістами, а також всі охочі покатались зі справжніми байкерами.

Директор Карітасу Львова о. Андрій Сенейко подякував гостям за їхній вияв милосердя і подарував невеличкі сувеніри, виготовлені руками дітей. Підлітки розповіли польською мовою про те, чим вони займаються у Карітасі, а також декламували вірші і співали пісні.

Детальніше...

Свято "Матусю моя рідненька" у дошкільному закладі Карітасу Львова

Категорія: Допомога дітям м. Львова Lyubomyra Burka
Перегляди: 225

23 травня у дошкільному закладі Карітасу Львова (вул. К. Левицького, 111) відбулось спільне свято з дітьми музичної школи-інтернату ім. Соломії Крушельницької.

Батьків і дітей, а також гостей - викладачів привітала керівник дошкільного закладу п. Марія Неділя.

Кожен показав свої вміння і таланти: співали, грали на музичних інструментах, розповідали вірші.

Діти з музичної школи розповіли своїм молодшим друзям з чого складаються музичні інструменти та як на них грати.

Детальніше...

Гаївки у Кризовому центрі "Діти вулиці" Карітасу Львова

Категорія: Допомога дітям м. Львова Lyubomyra Burka
Перегляди: 240

У квітні з нагоди Великодніх свят сестри Методія і Гавриїла Чину святого Василія Великого організували підопічним дошкільного дитячого закладу освіти Карітасу Львова справжнє свято - діти водили та співали гаївки, танцювали, бавилися у різні ігри. На завершення діти отримали від сестер гарні смаколики: печиво, цукерки, шоколадні писанки. Усе дійство починалося та завершилося молитвою, яку дітки знають та проводять щодня із вихователями.

Детальніше...

Соц. мережі

Контакти

  • Адреса офісу: 79000, м.Львів, вул.Коперника, 31/1
  • Tel: (+80 32) 261 - 35 - 38

Про нас

Robot

Благодійний Фонд «Карітас - Львів УГКЦ» допомагає потребуючим. Здійснює опіку та виховання дітей, підтримку родин, що опинились у складних життєвих обставинах. Згуртовує християн в їх обов’язку допомагати ближньому. 

Ви тут: Home Діяльність Проекти фонду Допомога соціально незахищеним дітям Львова